Najlepsze stoły składane

Mechanizm składania Opatentowane rozwiązanie
 
Sztaplowanie Specjalna konstrukcja stelaża
Wiele możliwości Dopasuj do swoich potrzeb
Nasze stoły to:
1
Stabilność
2
Wygoda
3
Lekkość
4
Praktyczność
Szybka dostawa Dostarczamy zamówiony produkt już od 24h
Atest wytrzymałości Produkt spełnia surowe kryteria
Opatentowany system Unikalny system składania stołów
Sztaplowanie Specjalna konstrukcja stelaża

Stoły składane bankietowe i konferencyjne


Marka stolyskladane.pl dostarcza produkty, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb i wymagań. Proponujemy klientom zarówno gotowe stoły składane, jak i wykonujemy realizacje na wymiar. Produkujemy je w różnych kształtach – okrągłe, prostokątne czy kwadratowe. Świetnie sprawdzają się one w codziennym użytkowaniu oraz w czasie różnego rodzaju spotkań i przyjęć.

Stoły składane dystrybutror, producent i hurtownia Mextra oferuje meble własnej marki, której stoły wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, które przekładają się na wygodę ich użytkowania, ustawiania, transportowania i przechowywania. Stoły składane są wsparte na stabilnych i wytrzymałych stalowych stelażach, które można złożyć w ciągu kilku sekund. Mechanizm stelaża został zabezpieczony przed samoczynnym złożeniem. Jest więc bezpieczny i wygodny. Nasze stoły składane można rozkładać i składać bez użycia siły. Na dodatek wyposażone są one w regulowane stopki – za ich pomocą można zmieniać wysokość stołów. Istotne jest też to, ze nie niszczą podłogi, na której się znajdują. Stoły składane naszej marki cechują się stabilnością i wytrzymałością na czyszczenie czy uszkodzenia.

Stoły składane - producent, dystrybutor i hurtownia


Dostępne w naszej ofercie modele składanych stołów bankietowych są wyposażone w prostokątne lub półokrągłe blaty o zróżnicowanych wymiarach. Blaty zostały wykonane z odpornych na uszkodzenia płyt laminowanych. Klienci mogą wybierać spośród 120 kolorów płyt. Do wyboru między innymi: orzech, grusza polna, mahoń, buk, wiśnia, czereśnia czy dąb. Blaty w połączeniu z metalową podstawą prezentują się elegancko i nowocześnie.

Oferowane przez naszą markę składane stoły konferencyjne i bankietowe można sztaplować – układać jeden na drugim (nawet 25 sztuk) i przewozić przy użyciu specjalnych wózków. Dzięki temu ich transport nie stanowi problemu oraz zajmują mało miejsca magazynowego.

Jest więc wiele powodów, dla których warto się zainteresować naszymi produktami, jakimi są stoły składane hurt. Z pewnością to opłacalna inwestycja. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Polecamy Do naszych stołów Akcesoria
Tekstylia