Rozwiązania Techniczne - metalowe stoły sztaplowane

Marka stolyskladane.pl jest gwarancją jakości, nie tylko ze względu na unikalne rozwiązania techniczne stosowane w produkowanych stołach, ale również na bezpieczeństwo ich użytkowania. Przykładem takiego podejścia są stoły sztaplowane i stoły metalowe.


Przedstawiamy Państwu kilka wybranych rozwiązań technicznych stosowanych w naszych stołach bankietowych i konferencyjnych. Większość z nich, jak np. opatentowany system składania stanowią nasze autorskie technologie, które zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia w produkcji stołów składanych.
 
 
Opatentowany system Oryginalny system składania stołów
Atest wytrzymałości Produkt spełnia surowe kryteria
Sztaplowanie Specjalna konstrukcja stelaża

Łatwe składanie

Krok 1 - naciśnij przycisk blokady Krok 1 - naciśnij przycisk blokady
Krok 2 - przesuń nogę podstawy Krok 2 - przesuń nogę podstawy
Krok 3 - gotowe! Krok 3 - gotowe!
Funkcjonalność wyróżniająca stoły sztaplowane jest tym większa, im częściej potrzebujemy zmieniać ich ułożenie na sali czy przemieszczać stoły pomiędzy pomieszczeniami. Oferowane stoły metalowe są wyposażone w skonstruowany i opatentowany przez nas system składania, który jest najważniejszym elementem całego stołu.
 
System Click-Clack został wykonany w całości z mocnej stali. Nawet przy intensywnych i silnych obciążeniach dynamicznych pracuje on lekko oraz bezpiecznie. Nie ma zatem ryzyka jego uszkodzenia. Składanie stołu jest bardzo proste i zawiera się w dwóch krokach. Wystarczy nacisnąć przycisk blokady każdej z nóg stołu, a następnie złożyć je na płasko. Składanie jest łatwe i nie wymaga użycia dużej siły.
 

Sztaplowanie stołów

Składanie stołów bankietowych i konferencyjnych umożliwia ich sztaplowanie - układanie w stosy jeden na drugim. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić bardzo dużo miejsca przy ich przechowywaniu oraz znacznie ułatwia ich przemieszczanie dedykowanymi wózkami.
 
Stoły sztaplowane można układać nawet do 25 sztuk. Złożona podstawa jest zupełnie płaska, co maksymalnie zwiększa stabilność sztapla stołów. Specjalne zabezpieczenia chronią blaty przed przypadkowym porysowaniem. Sztaplowanie stołów składanych to czysta wygoda wraz z oszczędnością miejsca.
Dedykowany wózek do sztaplowania

Zobacz jakie to proste

Animacja składania i rozkładania stołu
Projektując każdy z modeli stołów składanych, zwracaliśmy szczególną uwagę na ich funkcjonalne zastosowanie i wysoką praktyczność. Stoły sztaplowane muszą być lekkie, stabilne i bardzo wytrzymałe. Punktem wspólnym tych trzech cech jest właśnie nasza konstrukcja, która zapewnia najlepsze parametry użytkowe stołów.
 
Odpowiednio dobrany profil stalowy podstawy jest zarówno lekki, jak i wytrzymały, a jej optymalna wielkość gwarantuje stabilność nawet przy wymiarze 200x100 cm. Składanie naszych stołów jest łatwe i nie wymaga użycia dużej siły. Wystarczy nacisnąć spust blokady mechanizmu składania - to bardzo proste!
 

Doskonale wykończone blaty

Nasze składane stoły sztaplowane obrabiamy na sterowanych cyfrowo, bardzo precyzyjnych piłach i okleiniarkach nowej generacji. Idealne spasowanie obrzeża z płytą, jego polerowane krawędzie, a przede wszystkim trwała, szczelna spoina wykonana w technologii GLU JET, gwarantują pierwszorzędną estetykę oraz wysoką trwałość produktu.
 
Używamy renomowanych płyt laminowanych KRONOPOL oraz solidnych obrzeży PCV/ABS o grubości 2 mm, idealnie dopasowanych kolorystycznie. Takie wykończenie blatu jest bardzo eleganckie, trwałe i doskonale zdaje egzamin w praktyce.
 
Doskonałe, eleganckie oraz trwałe wykończenia blatów

Regulowane stopki

Regulowane stopki
Wszystkie stoły metalowe zostały wyposażone w regulowane stopki umożliwiające dopasowanie go do nierównej podłogi. Stopki wykonano ze specjalnego tworzywa i wzbogacono miękkim kauczukiem, zwiększającym odporność na uderzenia, a tym samym zabezpieczającym je przed pękaniem.
 
Regulacja wysokości stołu możliwa jest w zakresie 0 - 15 mm. Produkowane przez nas stoły bankietowe i konferencyjne są bardzo stabilne, a możliwość regulacji wysunięcia stopki umożliwia pełne wykorzystanie tej cechy w praktyce.